Kubínska hoľa
- Výška: 742–1 390 m
- Sjezdovky: 5,8 km
- Lanovky: 9
7 dní
- po 2. 11.mimo provozSpolehlivost: vysoká
- út 3. 11.mimo provozbílá tmaSpolehlivost: vysoká
- st 4. 11.mimo provozSpolehlivost: vysoká
- čt 5. 11.mimo provozSpolehlivost: vysoká
- pá 6. 11.mimo provozSpolehlivost: střední
- so 7. 11.mimo provozSpolehlivost: střední
- ne 8. 11.mimo provozSpolehlivost: nízká
Nahoře / Údolí
- Nahoře · 1 390 m
- Údolí · 742 m
| 7 dní | po2. 11. | út3. 11. | st4. 11. | čt5. 11. | pá6. 11. | so7. 11. | ne8. 11. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Skóreprůměr hory a údolí | – | – | – | – | – | – | – |
| Slunceh | Nahoře 0,9Údolí 2,6 | Nahoře 0Údolí 0,9 | Nahoře 1,9Údolí 2,7 | Nahoře 4,7Údolí 4,7 | Nahoře 3,9Údolí 3,9 | Nahoře 3,3Údolí 3,3 | Nahoře 3,3Údolí 3,3 |
| Nový sníhcm | Nahoře 7Údolí 1 | Nahoře 2Údolí 0 | Nahoře 3Údolí 0 | Nahoře 3Údolí 0 | Nahoře 1Údolí 0 | Nahoře 0Údolí 0 | Nahoře 0Údolí 0 |
| Vítrkm/h | Nahoře 17Údolí 15 | Nahoře 18Údolí 17 | Nahoře 14Údolí 13 | Nahoře 5Údolí 5 | Nahoře 6Údolí 6 | Nahoře 4Údolí 4 | Nahoře 6Údolí 6 |
| Teplota°C | Nahoře 8–11 h −2Nahoře 11–14 h −1Nahoře 14–17 h −2Údolí 4 | Nahoře 8–11 h −3Nahoře 11–14 h −3Nahoře 14–17 h −3Údolí 3 | Nahoře 8–11 h −2Nahoře 11–14 h 0Nahoře 14–17 h −1Údolí 3 | Nahoře 8–11 h −2Nahoře 11–14 h 1Nahoře 14–17 h −1Údolí 4 | Nahoře 8–11 h 0Nahoře 11–14 h 3Nahoře 14–17 h 0Údolí 6 | Nahoře 8–11 h −1Nahoře 11–14 h 3Nahoře 14–17 h 0Údolí 5 | Nahoře 8–11 h −2Nahoře 11–14 h 3Nahoře 14–17 h 1Údolí 6 |
Data: Nahoře · 1 390 m · Údolí · 742 m
Nahoře · 1 390 m
| Kubínska hoľa | po 2. 11. | út 3. 11. | st 4. 11. | čt 5. 11. | pá 6. 11. | so 7. 11. | ne 8. 11. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Skóre | mimo provoz | mimo provoz | mimo provoz | mimo provoz | mimo provoz | mimo provoz | mimo provoz |
| Slunce dopoledne | 1 % | 0 % | 15 % | 68 % | 55 % | 48 % | 47 % |
| Slunce odpoledne | 22 % | 0 % | 36 % | 68 % | 55 % | 48 % | 47 % |
| Slunce | 0,9 h | 0 h | 1,9 h | 4,7 h | 3,9 h | 3,3 h | 3,3 h |
| Nový sníh | +7 cm | +2 cm | +3 cm | +3 cm | +1 cm | 0 cm | 0 cm |
| Výška sněhu | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Vítr | 17 km/h | 18 km/h | 14 km/h | 5 km/h | 6 km/h | 4 km/h | 6 km/h |
| Nárazy větru | 45 km/h | 50 km/h | 40 km/h | 20 km/h | 23 km/h | 20 km/h | 23 km/h |
| Teplota | −3 / −1 °C | −3 / −2 °C | −5 / 0 °C | −7 / 2 °C | −6 / 4 °C | −6 / 4 °C | −7 / 4 °C |
| Viditelnost | 5,1 km | 0,2 km | > 10 km | > 10 km | > 10 km | > 10 km | > 10 km |
Údolí · 742 m
| Kubínska hoľa | po 2. 11. | út 3. 11. | st 4. 11. | čt 5. 11. | pá 6. 11. | so 7. 11. | ne 8. 11. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Skóre | mimo provoz | mimo provoz | mimo provoz | mimo provoz | mimo provoz | mimo provoz | mimo provoz |
| Slunce dopoledne | 30 % | 29 % | 25 % | 68 % | 55 % | 48 % | 47 % |
| Slunce odpoledne | 43 % | 0 % | 49 % | 68 % | 55 % | 48 % | 47 % |
| Slunce | 2,6 h | 0,9 h | 2,7 h | 4,7 h | 3,9 h | 3,3 h | 3,3 h |
| Nový sníh | +1 cm | 0 cm | +0 cm | +0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Výška sněhu | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Vítr | 15 km/h | 17 km/h | 13 km/h | 5 km/h | 6 km/h | 4 km/h | 6 km/h |
| Nárazy větru | 42 km/h | 46 km/h | 40 km/h | 20 km/h | 23 km/h | 20 km/h | 23 km/h |
| Teplota | 2 / 5 °C | 1 / 3 °C | 0 / 4 °C | −3 / 6 °C | −2 / 8 °C | −2 / 8 °C | −3 / 8 °C |
| Viditelnost | > 10 km | 9,5 km | > 10 km | > 10 km | > 10 km | > 10 km | > 10 km |
Bydlení u vleku
V příštích dnech nevychází slunečné okno (skóre aspoň 70) – tipy jsou bez termínu.
- Nejblíž vlekuHotel GreenPěšky k vlekuorientačněautomaticky ověřeno
- 365 m pěšky k vleku
- 761 m n. m.
- dětský vlek 233 m
- DostupnějšíChata Natalie***Pěšky k vlekuorientačněautomaticky ověřeno
- 396 m pěšky k vleku
- 746 m n. m.
- dětský vlek 291 m
- Nejblíž vlekuHotel GreenPěšky k vlekuorientačněautomaticky ověřeno
- 365 m pěšky k vleku
- 761 m n. m.
- dětský vlek 233 m
- DostupnějšíChata Natalie***Pěšky k vlekuorientačněautomaticky ověřeno
- 396 m pěšky k vleku
- 746 m n. m.
- dětský vlek 291 m
- Ski-in/ski-out
- U vleku (orientačně)
- Pěšky k vleku (orientačně)
- Tip (Nejblíž vleku, Dostupnější, Nad mlhou)
- Dolní stanice vleku
- Sjezdovka
Ceny a volné pokoje na mapě
Mapa partnera Stay22 – po načtení ukládá cookies.
Bydlení vybíráme podle vzdálenosti k vleku, ne podle provize. Odkazy vedou na partnera Stay22. Třídy „u vleku“ a „pěšky“ jsou zatím orientační, ještě je ověřujeme.
Data: © přispěvatelé OpenStreetMap (ODbL), OpenSkiMap, výšky Copernicus DEM; výpočet vzdálenosti snøday.
Kdy sem jet
- T17 · 26. 4.–2. 5.dubenKombinace 60Slunečné dny: 7 d/týdSpolehlivost sněhu: 0 % zim · nejistýPlnost (odhad): 1/5 · odhad
- T10 · 8. 3.–14. 3.březenKombinace 54Slunečné dny: 5,4 d/týdSpolehlivost sněhu: 33 % zim · nejistýPlnost (odhad): 3/5 · odhad
- T3 · 18. 1.–24. 1.ledenKombinace 53Slunečné dny: 4,9 d/týdSpolehlivost sněhu: 49 % zim · kolísavýPlnost (odhad): 4/5 · odhad
Sezóna 2026/27: slunce · sníh · plnost
Data po týdnech
| Týden | Slunečné dny | Spolehlivost sněhu | Plnost | Kombinace |
|---|---|---|---|---|
| T49 · 30. 11.–6. 12. | – | – | – | – |
| T50 · 7. 12.–13. 12. | – | – | – | – |
| T51 · 14. 12.–20. 12. | – | – | – | – |
| T52 · 21. 12.–27. 12. | – | – | – | – |
| T53 · 28. 12.–3. 1. | – | – | – | – |
| T1 · 4. 1.–10. 1. | – | – | – | – |
| T2 · 11. 1.–17. 1. | – | – | – | – |
| T3 · 18. 1.–24. 1. | 4,9 d/týd | 49 % zim | 4/5 plno | 53 |
| T4 · 25. 1.–31. 1. | – | – | – | – |
| T5 · 1. 2.–7. 2. | – | – | – | – |
| T6 · 8. 2.–14. 2. | 1,6 d/týd | 69 % zim | 4/5 plno | 41 |
| T7 · 15. 2.–21. 2. | – | – | – | – |
| T8 · 22. 2.–28. 2. | 3,2 d/týd | 58 % zim | 5/5 velmi plno | 41 |
| T9 · 1. 3.–7. 3. | 5 d/týd | 44 % zim | 4/5 plno | 51 |
| T10 · 8. 3.–14. 3. | 5,4 d/týd | 33 % zim | 3/5 středně | 54 |
| T11 · 15. 3.–21. 3. | 4,7 d/týd | 27 % zim | 3/5 středně | 47 |
| T12 · 22. 3.–28. 3. | 2,1 d/týd | 27 % zim | 5/5 velmi plno | 23 |
| T13 · 29. 3.–4. 4. | – | – | – | – |
| T14 · 5. 4.–11. 4. | 3,2 d/týd | 7 % zim | 2/5 mírně | 36 |
| T15 · 12. 4.–18. 4. | 3,5 d/týd | 0 % zim | 2/5 mírně | 35 |
| T16 · 19. 4.–25. 4. | 5,3 d/týd | 0 % zim | 2/5 mírně | 45 |
| T17 · 26. 4.–2. 5. | 7 d/týd | 0 % zim | 1/5 klid | 60 |
Historie: slunečné dny po měsících
| Měsíc | Slunečné dny nahoře | Slunečné dny v údolí | Modré dny | Šedé dny | Sníh ≥ 30 cm |
|---|---|---|---|---|---|
| duben | 4,7 | 4,7 | 3,9 | 0,4 | 0 % |
Odkazy
Připravujeme
- Lanovky v provozu
- Ceny skipasů
- Ubytování
Hodnocení lidí
Anonymně z deníků (Byl jsem tu), zobrazí se od 5 hodnocení za den. Strava se nezapočítává. Zapsat do deníku