Niederau (Wildschönau)
- Wysokość: 833–1564 m
- Trasy: 18,5 km
- Wyciągi: 11
Aktualnie
Impreza Sound on Snow Niederau trwa od 12. 3. do 14. 3. Impreza Winter Night Niederau trwa od 28. 12. do 1. 3.
7 dni
- pon. 2.11nieczynneWiarygodność: wysoka
- wt. 3.11nieczynnewhite-outWiarygodność: wysoka
- śr. 4.11nieczynnewhite-outWiarygodność: wysoka
- czw. 5.11nieczynneWiarygodność: średnia
- pt. 6.11nieczynneWiarygodność: średnia
- sob. 7.11nieczynneWiarygodność: niska
- niedz. 8.11nieczynnedeszczWiarygodność: niska
Na górze / Dolina
- Na górze · 1564 m
- Dolina · 833 m
| 7 dni | pon.2.11 | wt.3.11 | śr.4.11 | czw.5.11 | pt.6.11 | sob.7.11 | niedz.8.11 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wynikśrednia góry i doliny | – | – | – | – | – | – | – |
| Słońcegodz | Na górze 0Dolina 2,1 | Na górze 0Dolina 0,8 | Na górze 2Dolina 3,4 | Na górze 4,9Dolina 5 | Na górze 3,9Dolina 3 | Na górze 3,6Dolina 3,3 | Na górze 1,8Dolina 2,6 |
| Świeży śniegcm | Na górze 4Dolina 1 | Na górze 5Dolina 1 | Na górze 0Dolina 0 | Na górze 0Dolina 0 | Na górze 0Dolina 0 | Na górze 0Dolina 0 | Na górze 0Dolina 0 |
| Wiatrkm/godz | Na górze 6Dolina 5 | Na górze 6Dolina 6 | Na górze 3Dolina 3 | Na górze 3Dolina 2 | Na górze 3Dolina 2 | Na górze 3Dolina 3 | Na górze 2Dolina 3 |
| TemperaturastC | Na górze 8–11 −2 st. CNa górze 11–14 −1 st. CNa górze 14–17 0 st. CDolina 4 st. C | Na górze 8–11 −1 st. CNa górze 11–14 0 st. CNa górze 14–17 −1 st. CDolina 4 st. C | Na górze 8–11 −1 st. CNa górze 11–14 1 st. CNa górze 14–17 1 st. CDolina 5 st. C | Na górze 8–11 3 st. CNa górze 11–14 6 st. CNa górze 14–17 5 st. CDolina 7 st. C | Na górze 8–11 2 st. CNa górze 11–14 4 st. CNa górze 14–17 4 st. CDolina 6 st. C | Na górze 8–11 4 st. CNa górze 11–14 7 st. CNa górze 14–17 6 st. CDolina 7 st. C | Na górze 8–11 3 st. CNa górze 11–14 4 st. CNa górze 14–17 4 st. CDolina 7 st. C |
Dane: Na górze · 1564 m · Dolina · 833 m
Na górze · 1564 m
| Niederau (Wildschönau) | pon. 2.11 | wt. 3.11 | śr. 4.11 | czw. 5.11 | pt. 6.11 | sob. 7.11 | niedz. 8.11 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wynik | nieczynne | nieczynne | nieczynne | nieczynne | nieczynne | nieczynne | nieczynne |
| Słońce przed południem | 0% | 0% | 54% | 69% | 56% | 51% | 40% |
| Słońce po południu | 0% | 0% | 9% | 69% | 56% | 51% | 16% |
| Słońce | 0 godz. | 0 godz. | 2 godz. | 4,9 godz. | 3,9 godz. | 3,6 godz. | 1,8 godz. |
| Świeży śnieg | +4 cm | +5 cm | +0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Pokrywa śnieżna | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 1 cm | 1 cm |
| Wiatr | 6 km/godz. | 6 km/godz. | 3 km/godz. | 3 km/godz. | 3 km/godz. | 3 km/godz. | 2 km/godz. |
| Porywy wiatru | 23 km/godz. | 23 km/godz. | 17 km/godz. | 16 km/godz. | 15 km/godz. | 23 km/godz. | 23 km/godz. |
| Temperatura | −3 / 0 st. C | −2 / 0 st. C | −3 / 2 st. C | −3 / 6 st. C | 0 / 5 st. C | 2 / 8 st. C | 1 / 5 st. C |
| Widoczność | 0,5 km | 0,1 km | 0,7 km | > 10 km | > 10 km | 7,4 km | > 10 km |
Dolina · 833 m
| Niederau (Wildschönau) | pon. 2.11 | wt. 3.11 | śr. 4.11 | czw. 5.11 | pt. 6.11 | sob. 7.11 | niedz. 8.11 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wynik | nieczynne | nieczynne | nieczynne | nieczynne | nieczynne | nieczynne | nieczynne |
| Słońce przed południem | 48% | 18% | 40% | 71% | 39% | 48% | 30% |
| Słońce po południu | 16% | 6% | 55% | 71% | 45% | 48% | 44% |
| Słońce | 2,1 godz. | 0,8 godz. | 3,4 godz. | 5 godz. | 3 godz. | 3,3 godz. | 2,6 godz. |
| Świeży śnieg | +1 cm | +1 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Pokrywa śnieżna | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Wiatr | 5 km/godz. | 6 km/godz. | 3 km/godz. | 2 km/godz. | 2 km/godz. | 3 km/godz. | 3 km/godz. |
| Porywy wiatru | 13 km/godz. | 14 km/godz. | 11 km/godz. | 9 km/godz. | 10 km/godz. | 13 km/godz. | 12 km/godz. |
| Temperatura | 1 / 5 st. C | 2 / 5 st. C | −1 / 7 st. C | 0 / 9 st. C | 1 / 8 st. C | −1 / 9 st. C | 0 / 9 st. C |
| Widoczność | > 10 km | > 10 km | 3,5 km | > 10 km | > 10 km | 9,8 km | > 10 km |
Nocleg przy wyciągu
W najbliższych dniach nie ma słonecznego okna (wynik co najmniej 70) – propozycje bez terminu.
- Najbliżej wyciąguWastlhof AlpinlodgeSki-in/ski-outzweryfikowano automatycznie
- bezpośrednio przy stoku
- wyciąg 71 m pieszo
- 829 m n.p.m.
- PrzystępniejszeHotel AlpenlandSki-in/ski-outzweryfikowano automatycznie
- bezpośrednio przy stoku
- wyciąg 113 m pieszo
- 824 m n.p.m.
- Najbliżej wyciąguRuebezahlalmSki-in/ski-outzweryfikowano automatycznie
- bezpośrednio przy stoku
- wyciąg 755 m pieszo
- 1439 m n.p.m.
- wyciąg dla dzieci 248 m
- PrzystępniejszeHotel PanoramaSki-in/ski-outzweryfikowano automatycznie
- bezpośrednio przy stoku
- 1428 m n.p.m.
- wyciąg dla dzieci 62 m
- Ski-in/ski-out
- Przy wyciągu (orientacyjnie)
- Pieszo do wyciągu (orientacyjnie)
- Propozycja (Najbliżej wyciągu, Przystępniejsze, Nad mgłą)
- Dolna stacja wyciągu
- Trasa
Ceny i wolne pokoje na mapie
Mapa partnera Stay22 – po wczytaniu zapisuje pliki cookie.
Noclegi wybieramy według odległości od wyciągu, nie według prowizji. Linki prowadzą do partnera Stay22. Klasy „przy wyciągu“ i „pieszo“ są na razie orientacyjne, jeszcze je weryfikujemy.
Dane: © współtwórcy OpenStreetMap (ODbL), OpenSkiMap, wysokości Copernicus DEM; obliczenie odległości snøday.
Kiedy jechać
- T17 · 26.04–2.05kwiecieńŁącznie 73Słoneczne dni: 4,2 d/tydz.Pewność śniegu: brak historii śnieguObłożenie (szacunek): 1/5 · szacunek
- T16 · 19.04–25.04kwiecieńŁącznie 72Słoneczne dni: 4,1 d/tydz.Pewność śniegu: brak historii śnieguObłożenie (szacunek): 1/5 · szacunek
- T9 · 1.03–7.03marzecŁącznie 71Słoneczne dni: 3,5 d/tydz.Pewność śniegu: 89% zim · pewnyObłożenie (szacunek): 2/5 · szacunek
Sezon 2026/27: słońce · śnieg · tłok
Dane według tygodni
| Tydzień | Słoneczne dni | Pewność śniegu | Obłożenie | Łącznie |
|---|---|---|---|---|
| T49 · 30.11–6.12 | 2,9 d/tydz. | brak historii śniegu | 2/5 umiarkowanie | 52 |
| T50 · 7.12–13.12 | 2,7 d/tydz. | brak historii śniegu | 2/5 umiarkowanie | 51 |
| T51 · 14.12–20.12 | 2,7 d/tydz. | 47% zim | 2/5 umiarkowanie | 49 |
| T52 · 21.12–27.12 | 2,7 d/tydz. | 60% zim | 4/5 tłoczno | 44 |
| T53 · 28.12–3.01 | 3,3 d/tydz. | 64% zim | 4/5 tłoczno | 50 |
| T1 · 4.01–10.01 | 1,7 d/tydz. | 68% zim | 3/5 średnio | 47 |
| T2 · 11.01–17.01 | 2,9 d/tydz. | 82% zim | 2/5 umiarkowanie | 64 |
| T3 · 18.01–24.01 | 3,2 d/tydz. | 87% zim | 2/5 umiarkowanie | 68 |
| T4 · 25.01–31.01 | 2,8 d/tydz. | 91% zim | 2/5 umiarkowanie | 67 |
| T5 · 1.02–7.02 | 2,7 d/tydz. | 91% zim | 3/5 średnio | 62 |
| T6 · 8.02–14.02 | 3,3 d/tydz. | 93% zim | 3/5 średnio | 66 |
| T7 · 15.02–21.02 | 3,2 d/tydz. | 96% zim | 3/5 średnio | 67 |
| T8 · 22.02–28.02 | 3,3 d/tydz. | 93% zim | 3/5 średnio | 66 |
| T9 · 1.03–7.03 | 3,5 d/tydz. | 89% zim | 2/5 umiarkowanie | 71 |
| T10 · 8.03–14.03 | 3,3 d/tydz. | 80% zim | 2/5 umiarkowanie | 66 |
| T11 · 15.03–21.03 | 3,5 d/tydz. | 73% zim | 2/5 umiarkowanie | 64 |
| T12 · 22.03–28.03 | 4,1 d/tydz. | 70% zim | 4/5 tłoczno | 57 |
| T13 · 29.03–4.04 | 3,8 d/tydz. | brak historii śniegu | 3/5 średnio | 53 |
| T14 · 5.04–11.04 | 3,9 d/tydz. | brak historii śniegu | 1/5 spokojnie | 71 |
| T15 · 12.04–18.04 | 3,3 d/tydz. | brak historii śniegu | 1/5 spokojnie | 64 |
| T16 · 19.04–25.04 | 4,1 d/tydz. | brak historii śniegu | 1/5 spokojnie | 72 |
| T17 · 26.04–2.05 | 4,2 d/tydz. | brak historii śniegu | 1/5 spokojnie | 73 |
Historia: słoneczne dni według miesięcy
| Miesiąc | Słoneczne dni na górze | Słoneczne dni w dolinie | Błękitne dni | Szare dni | Śnieg ≥ 30 cm |
|---|---|---|---|---|---|
| grudzień | 2,8 | 0 | 2 | 2,5 | – |
| styczeń | 2,7 | 0,5 | 2 | 2,8 | 80% |
| luty | 3,1 | 2,7 | 2,5 | 2,1 | 93% |
| marzec | 3,6 | 3,3 | 3,1 | 1,9 | 80% |
| kwiecień | 3,9 | 4 | 3,3 | 2 | – |
Linki
W przygotowaniu
- Czynne wyciągi
- Ceny karnetów
- Noclegi
Oceny ludzi
Anonimowo z dzienników (Byłem tu), widoczne od 5 ocen dziennie. Strava nie jest liczona. Zapisz w dzienniku