San Pellegrino – Falcade
- Wysokość: 1216–2513 m
- Trasy: 52,6 km
- Wyciągi: 18
7 dni
- pon. 2.11nieczynneWiarygodność: wysoka
- wt. 3.11nieczynneWiarygodność: wysoka
- śr. 4.11nieczynneWiarygodność: średnia
- czw. 5.11nieczynneWiarygodność: średnia
- pt. 6.11nieczynneWiarygodność: średnia
- sob. 7.11nieczynneWiarygodność: niska
- niedz. 8.11nieczynneWiarygodność: niska
Na górze / Dolina
- Na górze · 2513 m
- Dolina · 1216 m
| 7 dni | pon.2.11 | wt.3.11 | śr.4.11 | czw.5.11 | pt.6.11 | sob.7.11 | niedz.8.11 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wynikśrednia góry i doliny | – | – | – | – | – | – | – |
| Słońcegodz | Na górze 4,4Dolina 4,7 | Na górze 2,2Dolina 2,7 | Na górze 0,8Dolina 0,9 | Na górze 4,1Dolina 4,5 | Na górze 4Dolina 4 | Na górze 2,7Dolina 1,6 | Na górze 2,9Dolina 3,1 |
| Świeży śniegcm | Na górze 0Dolina 0 | Na górze 0Dolina 0 | Na górze 0Dolina 0 | Na górze 1Dolina 0 | Na górze 1Dolina 0 | Na górze 0Dolina 0 | Na górze 0Dolina 0 |
| Wiatrkm/godz | Na górze 12Dolina 4 | Na górze 10Dolina 4 | Na górze 7Dolina 1 | Na górze 1Dolina 3 | Na górze 5Dolina 2 | Na górze 5Dolina 3 | Na górze 4Dolina 5 |
| TemperaturastC | Na górze 8–11 −3 st. CNa górze 11–14 −2 st. CNa górze 14–17 −2 st. CDolina 8 st. C | Na górze 8–11 −4 st. CNa górze 11–14 −2 st. CNa górze 14–17 −3 st. CDolina 7 st. C | Na górze 8–11 −4 st. CNa górze 11–14 −3 st. CNa górze 14–17 −3 st. CDolina 5 st. C | Na górze 8–11 −2 st. CNa górze 11–14 0 st. CNa górze 14–17 0 st. CDolina 8 st. C | Na górze 8–11 0 st. CNa górze 11–14 1 st. CNa górze 14–17 0 st. CDolina 8 st. C | Na górze 8–11 −4 st. CNa górze 11–14 −2 st. CNa górze 14–17 −3 st. CDolina 5 st. C | Na górze 8–11 −4 st. CNa górze 11–14 −3 st. CNa górze 14–17 −3 st. CDolina 5 st. C |
Dane: Na górze · 2513 m · Dolina · 1216 m
Na górze · 2513 m
| San Pellegrino – Falcade | pon. 2.11 | wt. 3.11 | śr. 4.11 | czw. 5.11 | pt. 6.11 | sob. 7.11 | niedz. 8.11 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wynik | nieczynne | nieczynne | nieczynne | nieczynne | nieczynne | nieczynne | nieczynne |
| Słońce przed południem | 64% | 42% | 12% | 58% | 58% | 35% | 39% |
| Słońce po południu | 64% | 24% | 12% | 58% | 58% | 41% | 43% |
| Słońce | 4,4 godz. | 2,2 godz. | 0,8 godz. | 4,1 godz. | 4 godz. | 2,7 godz. | 2,9 godz. |
| Świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | +0 cm | +1 cm | +1 cm | 0 cm | 0 cm |
| Pokrywa śnieżna | 1 cm | 1 cm | 1 cm | 1 cm | 1 cm | 1 cm | 1 cm |
| Wiatr | 12 km/godz. | 10 km/godz. | 7 km/godz. | 1 km/godz. | 5 km/godz. | 5 km/godz. | 4 km/godz. |
| Porywy wiatru | 30 km/godz. | 25 km/godz. | 24 km/godz. | 11 km/godz. | 17 km/godz. | 39 km/godz. | 30 km/godz. |
| Temperatura | −7 / −1 st. C | −5 / −2 st. C | −5 / −3 st. C | −5 / 0 st. C | −4 / 1 st. C | −5 / −2 st. C | −5 / −3 st. C |
| Widoczność | > 10 km | > 10 km | > 10 km | > 10 km | > 10 km | > 10 km | > 10 km |
Dolina · 1216 m
| San Pellegrino – Falcade | pon. 2.11 | wt. 3.11 | śr. 4.11 | czw. 5.11 | pt. 6.11 | sob. 7.11 | niedz. 8.11 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wynik | nieczynne | nieczynne | nieczynne | nieczynne | nieczynne | nieczynne | nieczynne |
| Słońce przed południem | 67% | 52% | 13% | 64% | 58% | 21% | 44% |
| Słońce po południu | 67% | 28% | 12% | 64% | 58% | 23% | 44% |
| Słońce | 4,7 godz. | 2,7 godz. | 0,9 godz. | 4,5 godz. | 4 godz. | 1,6 godz. | 3,1 godz. |
| Świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Pokrywa śnieżna | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Wiatr | 4 km/godz. | 4 km/godz. | 1 km/godz. | 3 km/godz. | 2 km/godz. | 3 km/godz. | 5 km/godz. |
| Porywy wiatru | 16 km/godz. | 18 km/godz. | 11 km/godz. | 15 km/godz. | 12 km/godz. | 24 km/godz. | 28 km/godz. |
| Temperatura | 1 / 9 st. C | 2 / 8 st. C | 3 / 6 st. C | 2 / 9 st. C | 0 / 9 st. C | 2 / 5 st. C | 2 / 6 st. C |
| Widoczność | > 10 km | > 10 km | > 10 km | > 10 km | > 10 km | > 10 km | > 10 km |
Nocleg przy wyciągu
W najbliższych dniach nie ma słonecznego okna (wynik co najmniej 70) – propozycje bez terminu.
- Najbliżej wyciąguHotel San MarcoSki-in/ski-outzweryfikowano automatycznie
- bezpośrednio przy stoku
- wyciąg 68 m pieszo
- 1913 m n.p.m.
- PrzystępniejszeAlbergo La MontanaraPrzy wyciąguorientacyjniezweryfikowano automatycznie
- 115 m pieszo do wyciągu
- 1222 m n.p.m.
Brak noclegu z wyciągiem dla dzieci do 300 m.
- Ski-in/ski-out
- Przy wyciągu (orientacyjnie)
- Pieszo do wyciągu (orientacyjnie)
- Propozycja (Najbliżej wyciągu, Przystępniejsze, Nad mgłą)
- Dolna stacja wyciągu
- Trasa
Ceny i wolne pokoje na mapie
Mapa partnera Stay22 – po wczytaniu zapisuje pliki cookie.
Noclegi wybieramy według odległości od wyciągu, nie według prowizji. Linki prowadzą do partnera Stay22. Klasy „przy wyciągu“ i „pieszo“ są na razie orientacyjne, jeszcze je weryfikujemy.
Dane: © współtwórcy OpenStreetMap (ODbL), OpenSkiMap, wysokości Copernicus DEM; obliczenie odległości snøday.
Kiedy jechać
- T7 · 15.02–21.02lutyŁącznie 59Słoneczne dni: 4,7 d/tydz.Pewność śniegu: 44% zim · zmiennyObłożenie (szacunek): 2/5 · szacunek
- T14 · 5.04–11.04kwiecieńŁącznie 59Słoneczne dni: 4 d/tydz.Pewność śniegu: 40% zim · zmiennyObłożenie (szacunek): 1/5 · szacunek
- T11 · 15.03–21.03marzecŁącznie 56Słoneczne dni: 4,4 d/tydz.Pewność śniegu: 40% zim · zmiennyObłożenie (szacunek): 2/5 · szacunek
Sezon 2026/27: słońce · śnieg · tłok
Dane według tygodni
| Tydzień | Słoneczne dni | Pewność śniegu | Obłożenie | Łącznie |
|---|---|---|---|---|
| T49 · 30.11–6.12 | 1,1 d/tydz. | 20% zim | 2/5 umiarkowanie | 29 |
| T50 · 7.12–13.12 | 3,8 d/tydz. | 40% zim | 2/5 umiarkowanie | 53 |
| T51 · 14.12–20.12 | 3,8 d/tydz. | 23% zim | 2/5 umiarkowanie | 46 |
| T52 · 21.12–27.12 | 3,8 d/tydz. | 25% zim | 4/5 tłoczno | 37 |
| T53 · 28.12–3.01 | 4,2 d/tydz. | 24% zim | 4/5 tłoczno | 39 |
| T1 · 4.01–10.01 | 3,6 d/tydz. | 25% zim | 3/5 średnio | 41 |
| T2 · 11.01–17.01 | 4,9 d/tydz. | 29% zim | 2/5 umiarkowanie | 55 |
| T3 · 18.01–24.01 | 4,6 d/tydz. | 33% zim | 2/5 umiarkowanie | 54 |
| T4 · 25.01–31.01 | 4,1 d/tydz. | 40% zim | 2/5 umiarkowanie | 54 |
| T5 · 1.02–7.02 | 2,9 d/tydz. | 47% zim | 2/5 umiarkowanie | 50 |
| T6 · 8.02–14.02 | 3,9 d/tydz. | 47% zim | 3/5 średnio | 51 |
| T7 · 15.02–21.02 | 4,7 d/tydz. | 44% zim | 2/5 umiarkowanie | 59 |
| T8 · 22.02–28.02 | 4,1 d/tydz. | 40% zim | 2/5 umiarkowanie | 54 |
| T9 · 1.03–7.03 | 3,9 d/tydz. | 40% zim | 2/5 umiarkowanie | 53 |
| T10 · 8.03–14.03 | 3,5 d/tydz. | 40% zim | 2/5 umiarkowanie | 51 |
| T11 · 15.03–21.03 | 4,4 d/tydz. | 40% zim | 2/5 umiarkowanie | 56 |
| T12 · 22.03–28.03 | 4,7 d/tydz. | 40% zim | 3/5 średnio | 53 |
| T13 · 29.03–4.04 | 4,4 d/tydz. | 53% zim | 3/5 średnio | 56 |
| T14 · 5.04–11.04 | 4 d/tydz. | 40% zim | 1/5 spokojnie | 59 |
| T15 · 12.04–18.04 | 4 d/tydz. | 20% zim | 1/5 spokojnie | 51 |
| T16 · 19.04–25.04 | 3,8 d/tydz. | 7% zim | 1/5 spokojnie | 45 |
| T17 · 26.04–2.05 | 2,7 d/tydz. | 10% zim | 1/5 spokojnie | 39 |
Historia: słoneczne dni według miesięcy
| Miesiąc | Słoneczne dni na górze | Słoneczne dni w dolinie | Błękitne dni | Szare dni | Śnieg ≥ 30 cm |
|---|---|---|---|---|---|
| grudzień | 3,4 | 0,3 | 0,3 | 1,9 | 60% |
| styczeń | 4,2 | 1,7 | 2,4 | 1,5 | 33% |
| luty | 3,9 | 2,6 | 2,3 | 1,6 | 40% |
| marzec | 4,1 | 4 | 3,7 | 1,7 | 40% |
| kwiecień | 3,8 | 3,9 | 3,3 | 2 | 20% |
Linki
W przygotowaniu
- Czynne wyciągi
- Ceny karnetów
- Noclegi
Oceny ludzi
Anonimowo z dzienników (Byłem tu), widoczne od 5 ocen dziennie. Strava nie jest liczona. Zapisz w dzienniku