Kam cez víkend

Heuberg Arena/Walmendingerhorn

Rakúsko · Vorarlberg

  • Výška: 1 067–1 936 m
  • Zjazdovky: 30,4 km
  • Lanovky: 15

Beh 2. 11. 2026

7 dní

  1. po 2. 11.mimo prevádzkySpoľahlivosť: vysoká
  2. ut 3. 11.mimo prevádzkySpoľahlivosť: vysoká
  3. st 4. 11.mimo prevádzkySpoľahlivosť: vysoká
  4. št 5. 11.mimo prevádzkySpoľahlivosť: stredná
  5. pi 6. 11.mimo prevádzkySpoľahlivosť: stredná
  6. so 7. 11.mimo prevádzkySpoľahlivosť: nízka
  7. ne 8. 11.mimo prevádzkydážďSpoľahlivosť: nízka

Hore / Údolie

  • Hore · 1 936 m
  • Údolie · 1 067 m
7 dnípo2. 11.ut3. 11.st4. 11.št5. 11.pi6. 11.so7. 11.ne8. 11.
Skórepriemer hory a údolia–––––––
Slnkoh8–11 h: Polojasno11–14 h: Polojasno14–17 h: HmlaHore 2,8Údolie 3,58–11 h: Polojasno11–14 h: Polojasno14–17 h: HmlaHore 1,8Údolie 2,18–11 h: Slnečno11–14 h: Slnečno14–17 h: SlnečnoHore 4,5Údolie 4,28–11 h: Slnečno11–14 h: Slnečno14–17 h: SlnečnoHore 4,6Údolie 4,98–11 h: Slnečno11–14 h: Slnečno14–17 h: SlnečnoHore 4Údolie 2,78–11 h: Polojasno11–14 h: Polojasno14–17 h: PolojasnoHore 3,3Údolie 3,38–11 h: Polojasno11–14 h: Polojasno14–17 h: PolojasnoHore 2,9Údolie 2,6
Nový snehcmHore 3Údolie 0Hore 3Údolie 0Hore 0Údolie 0Hore 0Údolie 0Hore 0Údolie 0Hore 0Údolie 0Hore 0Údolie 0
Vietorkm/hHore 5Údolie 5Hore 5Údolie 5Hore 3Údolie 4Hore 3Údolie 3Hore 2Údolie 4Hore 4Údolie 4Hore 3Údolie 3
Teplota°CHore 8–11 h −2Hore 11–14 h −1Hore 14–17 h −2Údolie 3Hore 8–11 h −1Hore 11–14 h 0Hore 14–17 h −2Údolie 4Hore 8–11 h 2Hore 11–14 h 5Hore 14–17 h 5Údolie 5Hore 8–11 h 3Hore 11–14 h 6Hore 14–17 h 6Údolie 9Hore 8–11 h 4Hore 11–14 h 6Hore 14–17 h 6Údolie 9Hore 8–11 h 2Hore 11–14 h 4Hore 14–17 h 3Údolie 7Hore 8–11 h 0Hore 11–14 h 2Hore 14–17 h 3Údolie 7
Dáta: Hore · 1 936 m · Údolie · 1 067 m

Hore · 1 936 m

Heuberg Arena/Walmendingerhornpo
2. 11.
ut
3. 11.
st
4. 11.
št
5. 11.
pi
6. 11.
so
7. 11.
ne
8. 11.
Skóremimo prevádzkymimo prevádzkymimo prevádzkymimo prevádzkymimo prevádzkymimo prevádzkymimo prevádzky
Slnko dopoludnia47 %48 %65 %66 %57 %48 %39 %
Slnko popoludní36 %8 %65 %66 %57 %48 %44 %
Slnko2,8 h1,8 h4,5 h4,6 h4 h3,3 h2,9 h
Nový sneh+3 cm+3 cm0 cm0 cm0 cm0 cm+0 cm
Výška snehu0 cm0 cm0 cm0 cm0 cm0 cm0 cm
Vietor5 km/h5 km/h3 km/h3 km/h2 km/h4 km/h3 km/h
Nárazy vetra20 km/h20 km/h19 km/h16 km/h13 km/h19 km/h19 km/h
Teplota−4 / 0 °C−4 / 0 °C−2 / 6 °C0 / 7 °C0 / 6 °C0 / 4 °C−1 / 3 °C
Viditeľnosť> 10 km2,6 km> 10 km> 10 km> 10 km> 10 km> 10 km

Údolie · 1 067 m

Heuberg Arena/Walmendingerhornpo
2. 11.
ut
3. 11.
st
4. 11.
št
5. 11.
pi
6. 11.
so
7. 11.
ne
8. 11.
Skóremimo prevádzkymimo prevádzkymimo prevádzkymimo prevádzkymimo prevádzkymimo prevádzkymimo prevádzky
Slnko dopoludnia56 %25 %60 %71 %49 %48 %29 %
Slnko popoludní45 %33 %60 %71 %31 %48 %43 %
Slnko3,5 h2,1 h4,2 h4,9 h2,7 h3,3 h2,6 h
Nový sneh+0 cm+0 cm0 cm0 cm0 cm0 cm0 cm
Výška snehu0 cm0 cm0 cm0 cm0 cm0 cm0 cm
Vietor5 km/h5 km/h4 km/h3 km/h4 km/h4 km/h3 km/h
Nárazy vetra16 km/h16 km/h15 km/h13 km/h13 km/h17 km/h21 km/h
Teplota−1 / 4 °C1 / 5 °C0 / 8 °C2 / 11 °C1 / 11 °C2 / 9 °C4 / 8 °C
Viditeľnosť> 10 km> 10 km> 10 km> 10 km> 10 km> 10 km> 10 km

Ubytovanie pri vleku

Tipy z 277 ubytovaní do 2 km od vlekov, zoradené podľa vzdialenosti pešo k dolnej stanici (naše dáta z OpenStreetMap a OpenSkiMap). Bez cien – tie ukáže až partner.

V najbližších dňoch nevychádza slnečné okno (skóre aspoň 70) – tipy sú bez termínu.
  1. Najbližšie k vlekuHallers Boutique-HotelHotelPri vlekuorientačneautomaticky overené
    • 58 m pešo k vleku
    • 1 206 m n. m.
    • detský vlek 275 m
    Zobraziť ponukypartnerský odkaz
  2. DostupnejšieHotel AlpenstübleHotelPri vlekuorientačneautomaticky overené
    • 64 m pešo k vleku
    • 1 208 m n. m.
    • detský vlek 276 m
    Najbližšie ubytovanie mimo 5 hviezdičiek.Zobraziť ponukypartnerský odkaz
  1. Najbližšie k vlekuHallers Boutique-HotelHotelPri vlekuorientačneautomaticky overené
    • 58 m pešo k vleku
    • 1 206 m n. m.
    • detský vlek 275 m
    Zobraziť ponukypartnerský odkaz
  2. DostupnejšieHotel AlpenstübleHotelPri vlekuorientačneautomaticky overené
    • 64 m pešo k vleku
    • 1 208 m n. m.
    • detský vlek 276 m
    Najbližšie ubytovanie mimo 5 hviezdičiek.Zobraziť ponukypartnerský odkaz
  • Ski-in/ski-out
  • Pri vleku (orientačne)
  • Pešo k vleku (orientačne)
  • Tip (Najbližšie k vleku, Dostupnejšie, Nad hmlou)
  • Dolná stanica vleku
  • Zjazdovka

Ceny a voľné izby na mape

Mapa partnera Stay22 – po načítaní ukladá cookies.

Ubytovanie vyberáme podľa vzdialenosti k vleku, nie podľa provízie. Odkazy vedú na partnera Stay22. Triedy „pri vleku“ a „pešo“ sú zatiaľ orientačné, ešte ich overujeme.

Dáta: © prispievatelia OpenStreetMap (ODbL), OpenSkiMap, výšky Copernicus DEM; výpočet vzdialenosti snøday.

Kedy sem ísť

3 najlepšie týždne od 2. 11. · kombinácia

  1. T10 · 8. 3.–14. 3.marecKombinácia 75Slnečné dni: 3,7 d/týžSpoľahlivosť snehu: 98 % zím · spoľahlivýPlnosť (odhad): 2/5 · odhad

  2. T3 · 18. 1.–24. 1.januárKombinácia 73Slnečné dni: 3,3 d/týžSpoľahlivosť snehu: 98 % zím · spoľahlivýPlnosť (odhad): 2/5 · odhad

  3. T9 · 1. 3.–7. 3.marecKombinácia 73Slnečné dni: 3,3 d/týžSpoľahlivosť snehu: 98 % zím · spoľahlivýPlnosť (odhad): 2/5 · odhad

Sezóna 2026/27: slnko · sneh · obsadenosť

Ø cez zimy po týždňoch · obsadenosť = odhad · zvislá čiara = beh 2. 11.

Slnečné dni za týždeň
Spoľahlivosť snehu (≥ 30 cm)
Obsadenosť 1–5 (odhad)
Dáta po týždňoch
TýždeňSlnečné dniSpoľahlivosť snehuPlnosťKombinácia
T49 · 30. 11.–6. 12.2,8 d/týžbez histórie snehu2/5 mierne52
T50 · 7. 12.–13. 12.2,3 d/týžbez histórie snehu2/5 mierne47
T51 · 14. 12.–20. 12.2,8 d/týž60 % zím2/5 mierne55
T52 · 21. 12.–27. 12.2,7 d/týž67 % zím4/5 plno47
T53 · 28. 12.–3. 1.3,2 d/týž67 % zím4/5 plno50
T1 · 4. 1.–10. 1.2,1 d/týž73 % zím4/5 plno46
T2 · 11. 1.–17. 1.2,9 d/týž89 % zím2/5 mierne67
T3 · 18. 1.–24. 1.3,3 d/týž98 % zím2/5 mierne73
T4 · 25. 1.–31. 1.2,8 d/týž100 % zím2/5 mierne71
T5 · 1. 2.–7. 2.2,5 d/týž100 % zím3/5 stredne64
T6 · 8. 2.–14. 2.3,5 d/týž100 % zím3/5 stredne70
T7 · 15. 2.–21. 2.2,9 d/týž100 % zím3/5 stredne67
T8 · 22. 2.–28. 2.3,6 d/týž100 % zím3/5 stredne71
T9 · 1. 3.–7. 3.3,3 d/týž98 % zím2/5 mierne73
T10 · 8. 3.–14. 3.3,7 d/týž98 % zím2/5 mierne75
T11 · 15. 3.–21. 3.3,9 d/týž91 % zím2/5 mierne73
T12 · 22. 3.–28. 3.4,1 d/týž90 % zím4/5 plno64
T13 · 29. 3.–4. 4.3,4 d/týžbez histórie snehu3/5 stredne49
T14 · 5. 4.–11. 4.3,7 d/týžbez histórie snehu1/5 pokoj68
T15 · 12. 4.–18. 4.3,7 d/týžbez histórie snehu1/5 pokoj68
T16 · 19. 4.–25. 4.4 d/týžbez histórie snehu1/5 pokoj71
T17 · 26. 4.–2. 5.3,4 d/týžbez histórie snehu1/5 pokoj65

História: slnečné dni po mesiacoch

Ø dní za týždeň · zimy 2011/12–2025/26 · 12 rokov

MesiacSlnečné dni horeSlnečné dni v údolíModré dniSivé dniSneh ≥ 30 cm
december2,801,72,7–
január2,811,72,593 %
február3,12,52,42,2100 %
marec3,63,531,8100 %
apríl3,73,63,11,7–

Odkazy

Pripravujeme

  • Lanovky v prevádzke
  • Ceny skipasov
  • Ubytovanie

Hodnotenie ľudí

Anonymne z denníkov (Bol som tu), zobrazí sa od 5 hodnotení za deň. Strava sa nezapočítava. Zapísať do denníka